Wszystkim, którzy wymagają profesjonalnej kuracji uzdrowiskowej lub po prostu pragną przyjemnie spędzić urlop wzbogacony zabiegami leczniczymi polecamy usługi sanatorium „Chemik”.

Wieloletnia tradycja lecznictwa uzdrowiskowego, znana z fachowej, profesjonalnej i miłej obsługi oraz rodzinnej atmosfery, bardzo istotna i doceniana przez Gości „Chemika”.

Sanatorium usytuowane jest w strefie uzdrowiskowej A miasta Ciechocinek, w miejscu o małym nasileniu ruchu drogowego. Położone na terenie własnego, ogrodzonego 2-ha parku-ogrodu z urokliwymi alejkami, którymi Goście chętnie spacerują wśród drzew, krzewów i klombów lub odpoczywają przy szumie fontanny otoczonej krzewami róż. Wieczorami spotkaniom w blasku parkowych latarenek sprzyjają romantyczne altanki. Latem nasi Goście korzystają z imprez organizowanych na terenie parku-ogrodu m.in.: wieczorków tanecznych, spotkań przy ognisku czy występów zespołów muzycznych.

CENNIK Turnusów

Turnus 7 – dniowy /  6 dób  / cena : 973 zł/osoba

Turnus 14 – dniowy /  13 dób  / cena : 1946 zł/osoba

Cena zawiera:

– wyżywienie – z możliwością wyboru oferowanych w sanatorium diet,

– zakwaterowanie – zgodnie z rezerwacją,

– całodobową opiekę medyczną,

– wizyty lekarskie (początkowa i końcowa) oraz w razie konieczności możliwość konsultacji z lekarzem prowadzącym w sanatorium,

do 3 zabiegów leczniczych dziennie w dni zabiegowe – zgodnie z zaleceniem lekarza (biorąc pod uwagę stan zdrowia), z listy zabiegów wliczonych w cenę,

do 4 zabiegów dziennie w okresie od 04.07 do 01.10.2018, przy pobytach minimum 7-dniowych – zgodnie z zaleceniem lekarza (biorąc pod uwagę stan zdrowia), z listy zabiegów wliczonych w cenę,

– Dodatkowo oferujemy część programu popołudniowego – przygotowanego przez animatora kultury. Mogą to być m.in.: spacery piesze, koncerty, wieczorek taneczny, ogniska, pogadanki z: lekarzem, pielęgniarką i dietetykiem, prelekcje.

– Dzień zjazdu, wyjazdu, niedziele i święta są dniami bez zabiegów. 6. Kuracjusz za każdy dzień pobytu uiszcza opłatę uzdrowiskową płatną dodatkowo w kasie sanatorium – w wysokości 3,70 zł od osoby.

– Parking niestrzeżony na terenie sanatorium – płatny dodatkowo w kasie sanatorium 6 zł za dobę.

– Dla opiekuna osoby niepełnosprawnej, który nie korzysta z zabiegów cena osobodnia jest o 10 zł niższa – dotyczy turnusów dofinansowywanych przez PFRON.